Poradnia dietetyczna
dla małych i dużych

Magdalena Iskra

516 166 384

Klauzula Informacyjna – polityka prywatności

 1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Poradnia Dietetyczna Iskra Zdrowia z siedzibą w Szczecinie, przy ul. Złotowskiej 94/LU3, 71-793 Szczecin (dalej „Poradnia Dietetyczna Iskra Zdrowia”).
 2. Pana/Pani dane osobowe mogą być przetwarzane przez Poradnię Dietetyczną Iskra Zdrowia w celu:
  • udzielenia porady dietetycznej odpowiedniej do stanu zdrowia oraz osobistych preferencji;
  • przygotowania i przesyłania drogą e-mailową indywidualnego jadłospisu odpowiedniego do stanu zdrowia oraz osobistych preferencji;
  • utrzymywania kontaktu z Panem/Panią w celu kontynuowania dietoterapii.
 3. Przetwarzanie danych osobowych odbywa się za Pani/ Pana zgodą i są konieczne do udzielenia właściwej porady dietetycznej oraz przygotowania odpowiedniego jadłospisu, a także przekazania go Panu/Pani drogą e-mailową.
 4. Dane osobowe, które uzyskaliśmy na podstawie Pana/Pani zgody będą przetwarzane przez czas prowadzenia działalności przez Poradnię Dietetyczną Iskra Zdrowia, jednak nie później niż do czasu cofnięcia Pana/Pani zgody na przetwarzanie danych osobowych lub do czasu realizacji przez Pana/Panią innego uprawnienia, które spowoduje, że Poradnia Dietetyczna Iskra Zdrowia będzie zobowiązana ograniczyć lub zaprzestać przetwarzania (patrz punkt 6 poniżej).
 5. W zakresie wynikającym z aktualnie obowiązujących przepisów prawa, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest całkowicie dobrowolne, przy czym ich niepodanie w niektórych przypadkach może spowodować niemożność udzielenia właściwej porady dietetycznej oraz przygotowania odpowiedniego jadłospisu, a także przekazania go Panu/Pani drogą e-mailową.
 6. Ma Pan/Pani prawo żądania od Poradni Dietetycznej Iskra Zdrowia dostępu do swoich danych, oraz prawo żądania ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, zgłoszenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, żądania ich przeniesienia, a także do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie, co pozostanie bez wpływu na zgodność z prawem ich przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Cofnięcia zgody na przetwarzanie Pana/pani danych można dokonać kontaktując się mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .
 7. Pani/Pana dane osobowe są udostępniane jedynie pracownikom Poradni Dietetycznej Iskra Zdrowia, upoważnionym do przetwarzania Pana/Pani danych osobowych i danych wrażliwych.
 8. W związku z przetwarzaniem Pana/Pani danych osobowych przysługuje Panu/Pani skarga do organu nadzorczego oraz do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (do 25 maja 2018 r. nazywanego Generalnym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych).